У неділю, 10.04.16 команда 12 омпб “Київ-12” дала свій перший спортивний двобій у рамках новоствореної Ліги учасників АТО.Ще заздалегідь на гру з’їхалися як самі гравці, так і вболівальники серед яких частина – це вже демобілізовані бійці, а частина служить і зараз.


Зустрічав команди (а приймає участь у Лізі на даний час – 10 команд) військовий оркестр 101 окремої бригади охорони генштабу, яка також виставила на поле свою команду.


Аж ось команда “Київ-12” виходить на поле для урочистого шикування разом з іншими командами Ліги. Капітан команди – демобілізований офіцер 12 омпб – капітан Посітко Олександр. Він палкий прихильник футболу, та один з організаторів Ліги.


Команда вишикувалася, та готова для гри. Привітальні слова командам вийшов сказати голова Вишгородської райдержадміністрації, та віце-президент Київської федерації футболу. Вони щиро привітали гравців, вболівальників, та висловили впевненість що ця ініціатива має бути поширена на всю Україну (на даний час Ліга є лише у команд що відносяться до Київського гарнізону), адже вже на цей час надійшли заявки вже з понад 60 військових частин та районних організацій учасників АТО. Сподіваємося що це так і буде, і в найближчому майбутньому учасники АТО матимуть не лише Лігу, а ‘ свій кубок!


Після привітання та урочистого підняття Державного Прапору України, що символізувало початок Ліги, команди покинули стадіон та почалася гра.


Першою грою у Лізі наша команда мала за суперників команду з волонтерів “Українці-разом!” які виступали у червоній формі. Команда “Київ-12” була у біло-синій.


“Умовний противник” по спортивному протистоянню докалав максимум зусиль щоб побороти наших хлопців, і це принесло йому певні плоди – вони першими забили гол.


Проте невдача не зупинила нашіх гравців, але лише додала азарту і результат відразу з’явився!


Лемешко Вадим, демобілізований боєць 12 батальону використавши свою значну перевагу у швидкості обійшов захисника та вийшов сам-на-сам з вратарем. Удар, і…


..ГОООЛ!!! Лише подивіться у якому відчаї захисник та вратар!


Наші хлопці ще не раз і не два створювали небезпечні моменти у воріт супротивника, навіть жартували що найкращий гравець у противника то штанга.


У другому таймі капітан провів заміну підсиливши напад нашої команди, проте вдача більше так і не посміхнулася жодній з сторін. Матч завершився нічією – 1:1


До завершення Ліги у червні ще багато часу, багато ігор. Віримо що наші хлопці гідно пронесуть прапор нашого батальйону над футбольним полем, як вже пронесли його над полем бою, та гідно виступлять і у всіх майбутніх матчах.
Та, мабуть, найголовніше у Лізі те що вона об’єднала на одному полі побратимів з різних батальйонів та бригад, Національної гвардії та Збройних сил, тих хто вже демобілізувався та тих хто ще служить, їх рідних та друзів. Стала тим зв’язком що поєднує нас всіх і у мирному житті.
Тож хай буде спорт! Хай переможе найкращий!
Слава Україні!

One Response to Перша гра у Лізі учасникв АТО