У 12 омпб постійно ведеться робота з підвищення навичок та підтримання боєготовності наших бійців. Цього разу інструктори з центру військово-патріотичної підготовки “Каскад 15” (які раніше вже приїздили до нас та навчали наших розвідників) проводили навчання наших бійців роботі з АГС-17, РПГ-7 та СПГ-9.


Курс для наших гранатометників складався з декількох днів теоретичних занять на яких вони вивчали матеріальну частину та теорію стрільби.

Проте звичайно теорія без практики – просто витрата часу.

Тому вивчений матеріал закріпили практичними вправами.

Були встановлені мішені для кожного виду озброєння окремо, які розташовувалися на різних дістаціях щоб відточити навички перенесення вогню, працювання з прицільними приладами, дальноміром.

Стрільби проводилися у складі навчальних розрахунків які мінялися ролями щоб кожен міг знати все коло обов’язків, замінити товариша у разі потреби.

Практика підтвердила високий рівень навичок наших бійців, який став ще кращим завдяки центру військово-патріотичної підготовки “Каскад 15″. Хочемо ще раз подякувати інструкторам за проведену роботу, за те що в ці непрості часи вони не зупиняються та передают свої безцінні навички тим хто зараз боронит Україну від підступного ворога.

Слава Україні!