На День Збройних Сил України у м.Бахмут пройшов концерт для військовослужбовців організований ГО “Територія захисту”. Були присутні військовослужбовці частин розташованих в районі міста, серед яких, звичайно і вільні від чергування бійці 12 омпб.


Виконавці привезли як пісні так і вірші власного авторства. Революційна поезія та романтичні пісні приємно контрастували одне з однім та не давали глядачам жодного шансу відволіктись від того що відбувалося на сцені.

Особливо приємні враження справила та теплота, з якою музиканти вітали військовослужбовців з їх святом, тому звичайно соромно залишати їх з пустими руками. Якщо від 12 омпб та інших частин обмежилися квітами, грамотами та подарунками то…

То від 30 омбр до мікрофону вийшов один з їх бійців родом з Каневу, в цивільному минулому – Голова сільради, та виконав пісню у подарунок виконавцям. Від душі, пронизливо та головне, дуже голосно. Його виконання не залишило у слухачів жодних сумнівів що цей чолов’яга дійсно Голова сільради.

Концерт пройшов у доброзичливій, майже камерній атмосфері – невеликій та затишній залі Палацу дітей та юнацтва, і полишив по собі найкращі спогади. Приїжджайте ще!