З нагоди Дня Сухопутних військ України до Бахмуту прибув Музичний батальйон з поздоровленнями для військовослужбовців та мешканців міста.


Концерт проходив на території Музучилища яке надало свою прекрасну залу з чудовою акустикою для проведення концерту, тому звук на концерті був кращий за всякі побажання і дав глядачам в повній мірі насолодитися грою музик.
Музиканти з гуртів “Тінь Сонця” та “Друже Музико” завітали з туром до зони АТО у неповному складі, виконуючи акустичні версії своїх пісень. Тому атмосфера виступу була дуже душевною, майже домашньою.


Для багатьох присутніх гурт “Друже Музико” став відкриттям вечору, але одесити настільки заряджали публіку своїм шаленим етно-драйвом, що це викликало цілий шквал емоцій та овацій кожної пісні.


З Сергієм Василюком, лідером гурту лідером гурту “Тінь Сонця” війсковослужбовці нашого батальйону вже встигли познайомитися коли вони у повному складі приїздили до нас влітку, переглянути інтерв’ю з ним Ви можете на нашому каналі.
Харизма та майстерне виконання Сергія Василюка не залишили байдужими нікого в залі, як тих хто був присутній на виступі влітку, так і тих хто вперше ознайомився з музикою “Тінь Сонця”.

Хочемо висловити щиру подяку за таке чудове музичне поздоровлення до Дня Сухопутних військ України, це був просто чудовий концерт. Тож будемо раді бачити всі гурти знов і знов, бажано у повному складі.
Слава Україні!

На додаток пропонуємо ще раз переглянути відео про наш батальйон з музикальним супроводом пісні “Меч Арея” гурту “Тінь Сонця”: