День народження 12 окремого мотопіхотного батальйону – 5 травня 2014 року, коли відбулося наше перше шикування у навчальному таборі “Десна”. Тоді ми ще були 12 батальйоном територіальної оборони Києва, або просто “Київ-12”.


Спочатку батальйони територіальної оборони не планувалося використовувати в зоні АТО, проте вже у червні 2014 12 батальйон виїхав у Луганську область.

З того часу батальйон жодного разу не покидав зону АТО у повному складі. Навіть під час ротації взимку 2014\2015 рр частина солдат, сержантів та офіцерів відмовились покидати зону АТО та добровільно залишились виконувати військові завдання.

Тож не дивно що за цей час 12 батальйон пройшов великий бойовий шлях. Ми тримали міст у Щасті, ми увійшли до Луганська, ми брали участ у обороні Дебальцевого… Наші підрозділи були практично скрізь: від Волновахи до Станиці Луганської.

І будь-де де були наші підрозділи ми знаходили нових друзів – як серед військовослужбовців військових частин з якими співпрацювали, так і серед місцевого населення.

Тож на святкування другої річниці нашого створення нас було кому поздоровляти. Зібралися і наші демобілізовані побратими, і представники декількох військових частин, і волонтери, і місцеві мешканці, і музиканти які вже не раз приїздять до нас, і навіть Народні депутати О.Бригинець та Д.Андрієвський.

Окремо хочемо подякувати тих артистів та гурти які приїхали з музичними та танцювальними поздоровленнями. Так відкривали святкування хлопці з військового оркестру 44 бригади

Окремо привітали прикрасу нашого баталйону – жінок що служать поруч з нами. Не треба вважати що їм “дістаєтся” менше за хлопців. Вони самі б цього не допустили!

На завершення концерту нас здивували неймовірним шоу діти Бахмуту з колективу “Нєпосєди”. Сказати що вони були неймовірні – це не сказати нічого.

Зал аплодував стоячи. Це було дійсно неймовірно.

А після всіх урочистостей був накритий святковий стіл для наших гостей на якому пригощали стравами приготованими на польовій кухні – супом, кашею, та навіть шашликом.

Колектив 12 омпб щиро дякує всім хто приїхав або передав поздоровлення, – нам дуже важлива Ваша підтримка!