У суботу, 9 липня мешканці м.Бахмут святкували другу річницю звільнення міста від російсько-терирористичних угруповань. У святкуванні прийняли участь хлопці з батальонів “Донбас”, “Дніпро-1”, “Артемівск”, батальону імені генерала Кульчицького, ДУК Правий Сектор, 12 окремого мотопіхотного батальону та інших підрозділів Збройних Сил України та Національної Гвардії України.


Урочисті заходи почалися з мітингу на якому брали слово місцеві мешканці, представники підрозділів що звільняли місто та народний депутат України Семен Семенченко.


Під час мітингу на стіні училища мала бути встановлена дошка пам’яті загиблого бійця батальону “Донбас”, проте через бюрократичні затримки дозволу на це місцева влада так і не дала, за що перед натовпом довелося виправдовуватися присутній тут представнику міської влади. Здається натовп вона не переконала, тож громадою було поставлено вимогу вирішити це питання до 21 липня.


Після мітингу пройшов урочистий марш вулицями міста, під час якого нас постійно зустрічали посмішки місцевих мешканців спостерігавших його, що знов-таки підтвердило те, що Бахмут дійсно український!


Урочистим маршем дійшовши центру міста, учасники влились у натовп що очікував там. На центральній площі відбувся святковий концерт, ярмарок української літератури, виставка робіт присвячених АТО, та можна було прийняти участь у волонтерському проекті “Весела хунта” плетучи маскувальні сітки.
Основним музичним гостем був гурт “Друже музика” які вже не вперше приїздять до зони АТО щоб заряджати своєю шаленою енергетикою бійців та мирних мешканців.

Хочемо побажати мешканцям Бахмуту вже ніколи не чути розривів мін та снарядів та забути як страшний сон страхітливе рило “русской весны”. А всім містам що ще знаходяться під окупацією пообіцяємо що у Вас також буде таке свято, в кожному селищі та місті. Обов’язково.
Слава Україні!