Сьогодні в приміщенні Федерації футболу м. Києва відбудеться прес-конференція присвячена Першому турніру Єдиної футбольної ЛІГИ УЧАСНИКІВ АТО.


В ньому прийняли участь:
Руденко Руслан Володимирович, Голова Правління Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!”
Мазурець Сергій, капітан команди Батальйону Кульчицького
Посітко Олександр, капітан команди “КИЇВ”, 12 окремий мотопіхотний батальйон
Старовойт Віктор Кіндратович, перший віце-президент, Заслужений працівник фізичної культури і спорту України
Лілія Загребельна, PR директор компанії «Нова пошта»
Герман Сергій Миколайович – Голова Правління ПрАТ “Київський Завод Безалкогольних Напоїв “Росинка”

Учасники конференції виразили впервненість у важливості такої, ігрової форми рекреації та соціалізації тих бійців, що повернулися з ззони проведення Антитерирористичної операції на Сході України. Адже спорт взагалі, та футбол зокрема – поєднує весь світ.
Старовойт Віктор Кіндратович окремо зазначив що не варто зупинятися лише на цьому, адже в Україні та всьому світі існує практика проведення ігор та чемпіонатів серед людей що втратили кінцівки, і треба залучати до футболу якомога більше інваллідів війни, щоб вони не почувалися покинутими, щоб таким чином “повертати їх до життя”.
А капітан (як за військовим званням, так і за посадою у футбольный команді 12 окремого мотопіхотного батальону) Посітко Олександр зазначив що вже зараз, до початку Ліги, надходить багато звернень від учасників АТО з усіх регіонів України з питаннями про можливість приєднатися, тому наступною метою буде створення Всеукраїнського кубку учасників АТО. Руденко Руслан підтвердив його сллова додавши, що Всеукраїнське об’єднання учасників АТО “УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!” буде усіляко сприяти створенню регіональних футбольних ліг учасників АТО, з тим щоб потім розіграти кубка серед переможців. Тож започаткування нинішньої ліги – це лише початок!
Слава Україні!