У Бахмут десантувалася група артистів та волонтерів які протягом декількох днів даватимуть концерти як для військовослужбовців, так і для цивільних мешканців. Частина їх уваги дісталася і нашому 12 окремому мотопіхотному батальйону.


“Волонтерський арт десант” запропонував відвідувачам концерту великій зріз сучасної української культури – пісні, музику, прозу і поезію.

Навіть виконання такого академічного жанру як опера виявляєтся може бути веселим якщо виконуються жартівливі українські народні пісні в супроводі гармоні.

Не менше позитиву ніж музика та пісні доставили і літератори. Наприклад сатирична поезія Артема Полежаки про українське сьогодення широко поширена і відома завдяки соцмережам, тим приємніше було почути її у виконанні автора.

Відома бунтівниця, відома автор книг, музикант та телеведуча Ірена Карпа теж привезла з собою гумористичну прозу здорово піднявши настрій всім присутнім.

Отже концерт на нашу думку вдався на всі 100%, щиро дякуємо артистів за чудовий вечір, для кожного українського бійця завжди дуже приємно відчувати зв’язок з тилом, з всією Україною долю якої разом виборюємо.